Úvod    • Profil společnosti    • Dodavatelé    • H+K katalog 2019/20    • Napište nám    • Kontakty Vyhledávání
 

 

Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo    Registrace


Kategorie eshopu
Kategorie eshopu
Kategorie eshopu
Kategorie eshopu
Kategorie eshopu
Kategorie eshopu
Kategorie eshopu
Kategorie eshopuProfil společnosti


Vážení zákazníci,
  BOS HK a.s. je obchodní společnost, která více jak deset let působí na našem trhu a zajišťuje kompletní sortiment nářadí, nástrojů, měřidel, přístrojů, strojů a zařízení pro široký okruh zákazníků.

  Jako jediná obchodní firma, působící především na tuzemském trhu, jsme členem těchto  významných svazů:

  • Svaz výrobců a dodavatelů strojírenské techniky Praha
  • Evropské sdružení výrobců strojů CECIMO
  • Svaz výrobců nářadí a měřidel Praha - Evropské sdružení výrobců nástrojů ECTA.

  Snaha po stálém rozšiřování sortimentu nás v současné době spojuje s jednou z největších obchodních firem v Evropě, firmou HAHN + KOLB, jejíž jsme výhradními prodejci pro Českou a Slovenskou republiku. Toto obchodní spojení představuje pro české firmy a partnery tyto kvality: nejširší sortiment na trhu, vysoce kvalitní výrobky, dobrou cenovou úroveň, krátké dodací lhůty a vynikající úroveň servisu a služeb.

  Tímto jsme schopni nabídnout z bohatého sortimentu výrobku (1 500 000 položek resp. 60 000 druhů zboží) to co náš zákazník v uceleném pojetí potřebuje. Certifikáty ISO 9001 a VDA 6.2 jen potvrzují vysokou úroveň kvality výrobků a ostatních služeb mezi než patří (kalibrace měřidel a přístrojů, výroba a dodávky nástrojů a nářadí dle výkresů, ostření nástrojů, návrh metrologických pracovišt, kompletace dodávek nářadí a nástrojů pro vybavení dílen, poradenská činnost , servis atd.).

  Firemní katalog jako základ obchodní dokumentace, který jsme Vám připraveni na požádání bezplatně zaslat, je členěný do jednotlivých skupin nářadí, nástrojů a měřidel především tuzemské produkce. Další výrobky zejména přístroje, stroje a zařízení a to hlavně zahraniční produkce včetně výrobků HAHN + KOLB mají buď samostatný katalog nebo prospekty.

  Divize prodeje v Teplicích, Praze a Zlíně včetně firemních prodejen jsou připraveni Vám poskytnout kvalitní výrobky a služby.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Ing. Dagmar Aronová Ing. Josef Toman
obchodní ředitelka ředitel společnosti